Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - Kosova

Du befindest dich hier:
Forum => dineka => Kosova

<-Zurück

 1 

Weiter->


kosova (Gast)
04.02.2010 02:22 (UTC)[zitieren]
JU PERSHENDES TE GJITHVE PO KY SHKRIM I DETIKOHET ISUF KABASHIT SE E PASH NJI KOMENT TE NJANIT QE KISH QIT PLLUMA ME SHIT EDHE I KISH QIT 3--DYNEK TE ISUFIT AJ E KISH SHKRU ASHTU QE BAJAGI JA KA NXAN EDHE QE NUMRIN E TELEFONIT--044-210-730--ME DATRN 23..12--09 PSE MORE JA KE NXAN NJERIT PLLUMAT EDHE NUK BAN ASHTU TI ME BA TU KISHA LUT---EDHE KUSH E LEXON KET KOMENT LE TE LAJMRON ISUFIN JU KISHA LUT TUNG KLM.

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309413 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden