Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - shes tiplera engleza

Du befindest dich hier:
Forum => shitje dhe blerje => shes tiplera engleza

<-Zurück

 1 

Weiter->


mani (Gast)
30.01.2010 20:44 (UTC)[zitieren]
jom i interesum me i shit 10 tiplera engleza kom 3-4 lloje tung klm
Pllumagjija i ks (Gast)
29.01.2012 16:06 (UTC)[zitieren]
une po du me i ble ka sa pi man edhe ama nr e telefonit edhe nga je

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 295095 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=