Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - Rrencat errotulluesit

Du befindest dich hier:
Forum => gjulijat kutat => Rrencat errotulluesit

<-Zurück

 1 

Weiter->


rrrrr (Gast)
25.01.2010 22:58 (UTC)[zitieren]
O ju ngjat jeta ju pershendes prej zvicrre ajeni a qysh jeni me sport qa i keni hallet a po ju sjellin hiq dynekt kush ka e sa per gjylija ka te mira me baden ka shum kty te na ne zvicerr edhe a e njefni Rashit Roshitin ka gjylija te mira po asht rrenc i madh rashiti e ka mbajt mbledhjen e kuvendit me daten 23janar 2010 e ju kan rraf antart e klubit Naser Bajrami me magjipt e maqedonis qe i ka me pseudenim rashki antar te klubit edhe ky Rashiti asht njeri i smut edhe rrenc une se dij qysh njeri 50vjeqar me rrejt ashtu edhe asht njeri mut ket koment e keni prej antarit te tij te klubit RRotulluesi akrobatik ju pershendes edhe lexone me vemendje kaloni bukur.

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309413 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden