Link web shokve tan
web sipas kategorise .perfuni mundeni me kliku sipas kategorive

Die Links sind nach Anzahl Klicks sortiert (viele Klicks => oben)

raca te tjera pllumbave(tauben aus ganzen welt)
kliko faqe internacinaletekir faqe ne gjuhen bosnjake546 Klicks
RacingPigeonsKosovaRacing Pigeons Kosova Esht per te Gjith kultivuesit e pellumbit postjer 453 Klicks
tehjakat.plluma fluturuesbujar viti plluma fluturuese333 Klicks
dieter todteman dhc deutschlanddeusche rasen tauben328 Klicks
BOLULU GÜVERCİNCİLER (TAKLA)selam kosova boludan plumbat jam takla294 Klicks
kosovar balkanselam kosovare une jam barış balkan istanbul plumbat jam je shume selam kosova plumbart:)287 Klicks
pllumbat e Turqiseracate pllumbave turqe250 Klicks

<-Zurück

 1 

Weiter-><= Zurück zur Übersicht

ktu mundeni shokte dhe miqte me na i dergu wet te juve

Eigenen Link hinzufügen:
Titel des Links:
URL des Links:
Kategorie:
Beschreibung:
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden