Foto te pllumbavesali ferizaj<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Shaipi, 05.06.2011 um 16:01 (UTC):
spo edi se kush je ti o avni veq po lypshe me ta qu pak ka Lubishta me ta majt se fjalt i paske Pelim more mut i keq marre spo te vjen ..........
Kommentar von arbeniii, 09.05.2010 um 08:54 (UTC):
hej shum te mir i ki pellumat veq vazhdo tung?
Kommentar von avnija, 02.05.2009 um 06:55 (UTC):
kqyre kqyre mavra jem aty ati pe man e po shton zoj aaaaaaa qashtu sali se ndryshe sun bon plluma ti se me kejt pllumba te zant i ke bah qita pse ke pagua? ncncn


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309411 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden