Foto te pllumbavePllumbat e Ramushit Shtime-Rashinc<- Zurück  1 ...  69  70  71  72 73  74  75  76 Weiter -> 

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von:16.04.2012 um 16:34 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje Shemsi edhe un jetoj ne gjermoni qe 20 vjet po met than te drejten ne gjermoni un nuk kam pa plluma te mir qe mu me kan pelqy , po kjo nvaret edhe prej shies te njerit edhe prej rases se pllumit , dikush i ka merak tiplerat dikush dynekat e kshtu me radh e ne kosov ka plluma te mir vetem duhet me dit ku me shku mi kqyr pllumat mi njoft njerzt qe majn plluma, per ty nuk edi qfar plluma je merak nese je ne ket ras mera ket pllum qe po e shef ne foto te kisha propozu mem vizitu kur te vish ne pushim te pershendes se pllumat ndryshe doken ne foto.
Kommentar von shemsi, 15.04.2012 um 12:03 (UTC):
pershendetje juve ne kosove ,por sa po shoh une ktu te pllumagjit e kosoves nuk ka pllumba aq te bukur si po i komentoni ju une ktu ne gjermani jetoi ma shum se 20 vite kur isha ne kosove edhe un kam pas pllumba por ktu qa e kom nje shok te punes e ai qfar pllumbash ka ju dote u habiteshi se pllumbi ka pendla ne kemb gati ashtu si ne krah dhe nuk besoi se egzistoin pllumba ndokun ma te bukur por dote mundohem ta sjell ndonje foto ktu ne internet dhe pasandej jepni komentet e tuaja.kjo rac quhet uzbekische rase,ju pershendes juve te gjithve .
Kommentar von nuhi baba tetove, 02.02.2012 um 14:05 (UTC):
2 copa prej kto pllunba 30 e cifti kush shet
Kommentar von muhamed, 17.12.2011 um 23:02 (UTC):
mir shum pllumat
Kommentar von:05.11.2010 um 14:03 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Driton per koment te pershendes dhe te deshiroj gjith ashtu suksese ne jet.
Kommentar von dritoni_207@hotmail.com, 05.11.2010 um 09:13 (UTC):
dritoni pershendetje nag ger . ih pasket shum pllubat eh bukur dhe ju uroj nje sukses mah te mir tung klm
Kommentar von ferizaj lia , 13.10.2010 um 01:02 (UTC):
ti bashkim ne ferizaj ska shanc me ble ksi pllumbi si ne foto me 6 euro une vet kum pagu 25euro pllum ne pazar se ska shanc 6 euro me ble edhe i njoh krejt pllumagjit e ferizajit te madh e te vogel harroje qe po merr pllumb te mir me 6 euro nja njo te smut munesh me marr
Kommentar von:29.11.2009 um 17:21 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Ylber te faleminderit shum per konpliment dhe komentin ten te pershendes,ilazin e njof mir po evertet asht qe blen dhe shet plluma shum tung te faleminderit edhe nje her.
Kommentar von pershenbdtje, 28.11.2009 um 21:34 (UTC):
ram ilazi eka zanat me shit e me ble qdo dit aj nuk i pergjan pllumagjis aj osht bizismen i pllumav apo dallaveregji i pllumav aj nuk di as se qka jon pllumat ilaz shtimja dikuj me ja ble nja ose me ja shit ju tht njerzve se ja bljeta krejt ose aj ska te mir se ika temit me rrit veten eso kerkushi se ekan rep rahoveci tu ishit krathynqa e batalla pershendtje ram nga ylberi ma iforti je veq perpara bravo ....
Kommentar von bashkimi, 10.08.2009 um 22:05 (UTC):
hehe me vjen keq polexo pak ma mir se nuk thash per ket shark qe esht ktu ne foto po si qy ky simepas vlla prej niparpllumbave me dal veq shum rac emir deri tash i kam nja 3par zoj veq shumm te mir po 1te sarit qa maka dhan un aloper vete sjamtu pah ne kosov ok me falper shprehje qe e bona prost nashta ket tanin ne foto po valla bila qato qe e kummar 6 euro me mi dhan 100 euro kur se heki ok qaoo ju per shendes me pas mundesi edhe un kam deshir mi pas do foto ne ket faqe te juve te sharkave tung klm


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309417 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden