Foto te pllumbavePllumbat e Ramushit Shtime-Rashinc<- Zurück  1 ...  62  63  64 65  66  67  68 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von valdrin, 18.02.2012 um 19:44 (UTC):
shum i mire
Kommentar von:07.04.2010 um 21:32 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Rinor per komentin tend te pershendes dhe te deshiroj sukses ne jet.
Kommentar von Rinor, 07.04.2010 um 15:57 (UTC):
pllumat ma te mir prej llotaqav te verdh krah bardh i paske ?


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden