Faqe kryesore
 
  
       


 

    

 

 

 
 

  kont.       ilmi_58@hotmail.de


 

 


 

 

 VideoKlipe MuzikoreFilma ShqiptarVideoKlipe Humoristike

 


Ballina   Zemra Chat     VideoKlipe MuzikoreFilma ShqiptarVideoKlipe Humoristike  
 
 
 

 

 
   

Emisioni Përshëndetje dhe Urime realizohet ditëve:
Hënë        
Merkurë  
Premte     
Shtunë     
20:00 - 22:00 20:00 - 22:00 20:00 - 22:00 20:00 - 22:00

Mesazhet mund të
dërgoni nga ora 19:00
-20:30 në
 ditët kur realizohet
emisioni.

Inkuadrohuni LIVE ne program permes telefonit
+49( 0 )2841 4885997

Per informata tjera na kontaktoni ne numrin:
+49( 0 ) 152 0865 2997

Rregullat për Emisionin
"Përshëndetje
dhe Urime" dhe
adresa për pagesa

>>>KLIKO KETU<<<

PER TE DERGUAR MESAZHET TUAJA
KLIKO KETU

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Dr Dre Beats, 04.01.2014 um 09:21 (UTC):
Great site. Lots of useful information here. I'm sending it to a few friends!
Dr Dre Beats http://drebeats-uk.yourgsp.com/

Kommentar von Beats By Dre Singapore, 29.12.2013 um 13:57 (UTC):
Thx for this material, it was both valuable and entertaining.
Beats By Dre Singapore http://www.drebeats-singapore.co/

Kommentar von Monster Beats, 19.12.2013 um 02:18 (UTC):
I've sent a web site to this stuff to help few of my friends. That's the best recommendation because of this info you put in this article that I could give you apart.
Monster Beats http://drebeats-australia.cdsulu.com/

Kommentar von Dr Dre Beats, 17.12.2013 um 17:40 (UTC):
Hello! I just wants to give a huge thumbs right up for the great info you have here about this post. I will be returning to your blog for more shortly.
Dr Dre Beats http://drebeats-australia.cdsulu.com/

Kommentar von Christian Louboutin Pumps, 17.12.2013 um 10:08 (UTC):
Great stuff, was a valuable info - thx!
Christian Louboutin Pumps http://louboutin-uk.fonepet.com/

Kommentar von Beats By Dr. Dre, 11.12.2013 um 14:20 (UTC):
Hiya my family member! I will say that this post rocks !, nice written including almost all important infos. I want to look more content articles like this.
Beats By Dr. Dre http://www.monster-beatsheadphone.us/

Kommentar von Beats By Dr Dre, 11.12.2013 um 13:50 (UTC):
Heya! I'm at work shopping your blog from my favorite new apple iphone! Just wanted to say I love digesting your blog and look forward to all your posts! Keep up to date the fantastic work!
Beats By Dr Dre http://www.drebeats-monsteraustralia.com/

Kommentar von Beats Headphones, 02.12.2013 um 05:22 (UTC):
Thank you, I have previously been searching for info about this topic for ages together with yours is the best Available so far.
Beats Headphones http://www.beatbydrdre-usa.com/

Kommentar von Dr Dre Beats, 30.11.2013 um 22:55 (UTC):
Cool crafting work, thx to your effort.
Dr Dre Beats http://drdrebeats-australia.annodoc.com/

Kommentar von Charlotte Olympia Heels, 22.11.2013 um 09:38 (UTC):
nice post. thanks.
Charlotte Olympia Heels http://www.charlotteolympia.us/

Kommentar von Beats By Dr Dre, 19.11.2013 um 12:49 (UTC):
Amazing blog about He or she have blown him or her self up in Stockholm, but your dog was radicalised in Britain, as well as the roll call passes
Beats By Dr Dre http://drdrebeats-australia.bjbgc.com/

Kommentar von Christian Louboutin Canada, 17.11.2013 um 14:11 (UTC):
Notion I would comment in addition to say neat concept, did you code doing it on your own? It looks excellent!
Christian Louboutin Canada http://louboutinshoescanada.ytlme.com/

Kommentar von Beats By Dre NZ, 16.11.2013 um 05:03 (UTC):
Attractive writing, got everyone what I needed - thank you!
Beats By Dre NZ http://drdrebeatsnz.bjbgc.com/

Kommentar von GHD Specials, 27.10.2013 um 21:41 (UTC):
I uncovered your blog's link put up by a friend upon Facebook. Thank you for adding useful info on online. It's difficult to get this stuff as of late.
GHD Specials http://ghdhair-southafrica.wdpic.com/

Kommentar von Charlotte Olympia Shoes, 23.10.2013 um 23:16 (UTC):
Excellent overview, it sharp me out a specific thing I didn't realize prior to when
Charlotte Olympia Shoes http://www.charlotteolympia.us/

Kommentar von ghd auckland, 22.10.2013 um 16:09 (UTC):
I just integrated this site to my own bookmarks. I like reading through your posts. Thank you!
ghd auckland http://ghdstraightenersnz.cbusi.com/

Kommentar von o, 23.02.2012 um 17:33 (UTC):
o shqiptar a kini shpica te mir naj kush a veq plluma

Kommentar von Limi, 16.02.2011 um 16:49 (UTC):
I shes dyy bozz jan shum t mirr ju muni me kontaktu ne nr 045 515 525
ju mirepres

Kommentar von luli , 13.09.2010 um 17:50 (UTC):
pershendetje po mungo nje rac e pellumbav qe kultivohet ne kosov
ajo esht e la
rt fluturesve

Kommentar von edi, 31.08.2010 um 07:48 (UTC):
tung pz

Kommentar von enis, 14.03.2010 um 19:28 (UTC):
fotot schumte mirat bravo edhe känkt

Kommentar von toli peja, 25.11.2009 um 23:14 (UTC):
pershendetje aka kush mem tregu si mi shnosh pllumat hunt.....qyrrat ...po ju shkojn shum disa her ju bana pytje kerkush nuk ma kthej pergjigjjen ju pershendea

Kommentar von gipa, 10.11.2009 um 17:38 (UTC):
pershendetje per juve jeni te mrekullueshum a ka munsi me ndegju kengen e zagrebit kenduar nga kadencat

Kommentar von nora, 06.09.2009 um 05:37 (UTC):
tung qysh po kaloni

Kommentar von dini, 19.08.2009 um 13:55 (UTC):
tungi jeni me te miret a ka mudesi me leshu qite muzik dini nga austria klm Meda - Dashuria edhe Xhelozia

Kommentar von gjelali nga holanda, 01.07.2009 um 19:46 (UTC):
ju prshendes juve dhe te gjith stafin aban edhe nji her kangen gurbetit

Kommentar von bakija , 28.06.2009 um 15:57 (UTC):
te perhendes se me pllubat e vushtrris nuk ka tjeter te pershendes ty peronalisht ilmi edhe te gjith vushtrriasit

Kommentar von fatmiri, 22.06.2009 um 21:10 (UTC):
ene shes tiplera te forta kush don me ble net me lajmrohet ne tel 044-434-158 ose ne add dolceboy_19@hotmail.com

Kommentar von qendrimi , 11.02.2009 um 01:59 (UTC):
hey a ka mandesi mi marr qit nr te telefonit tam edhe a e shet naj pllum se une jam nga gjakova eh em pelqyn en qofse je i interesun me hek naja lajmrom ne ket numer te telefonit 044-827-599Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden