Pllumbat e Shtimes

 


  
  Keta pllumba gjinden te koleget ton Ramush&Ragip Qorrolli ne fsh:Rashinc komuna Shtimes,ku dhe shprehin deshir ti pershendesin te gjith pllumbajtesit shqiptar,ky asht numri kontaktues:044 172 577
                                                                                                  
       
 


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 213908 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=