Faqe kryesore
 
  
       


 

    

 

 

 
 

  kont.       ilmi_58@hotmail.de


 

 


 

 

 VideoKlipe MuzikoreFilma ShqiptarVideoKlipe Humoristike

 


Ballina   Zemra Chat     VideoKlipe MuzikoreFilma ShqiptarVideoKlipe Humoristike  
 
 
 

 

 
   

Emisioni Përshëndetje dhe Urime realizohet ditëve:
Hënë        
Merkurë  
Premte     
Shtunë     
20:00 - 22:00 20:00 - 22:00 20:00 - 22:00 20:00 - 22:00

Mesazhet mund të
dërgoni nga ora 19:00
-20:30 në
 ditët kur realizohet
emisioni.

Inkuadrohuni LIVE ne program permes telefonit
+49( 0 )2841 4885997

Per informata tjera na kontaktoni ne numrin:
+49( 0 ) 152 0865 2997

Rregullat për Emisionin
"Përshëndetje
dhe Urime" dhe
adresa për pagesa

>>>KLIKO KETU<<<

PER TE DERGUAR MESAZHET TUAJA
KLIKO KETU


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 214029 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=